مطالب پربیننده
تاریخ انتشار:    ساعت: 21:07
بازدید: 354

دانلود کتاب 504 لغت مطلقا ضروری Absolutely Essential Words 6th Edition

کتاب 504 لغت مطلقا ضروری Absolutely Essential Words 6th Edition
ویژگی‌های فایل
عنوان: دانلود کتاب 504 لغت مطلقا ضروری Absolutely Essential Words 6th Edition
عنوان انگلیسی: 504 Absolutely Essential Words 6th Edition
لهجه: امریکن
سطح: متوسط، پیشرفته
ناشر: Barron's
نوع فایل: PDF
حجم فایل: 10 مگابایت
تعداد صفحات: 208
رده‌بندی سنی: بزرگسالان

کتاب Absolutely Essential Words یک کتاب خودآموز است. شما با استفاده هوشمندانه از کتاب 504 لغت مطلقا ضروری خواهید توانست دانش واژگانی خود را قوی‌تر کنید و آن را گسترش دهید. لغاتی که شما یاد خواهید گرفت، لغاتی ضروری هستند که توسط افراد تحصیل کرده به طور مرتب استفاده می‌شوند. در این کتاب واژگانی نظیر squander، rehabilitate، blunder، obesity و 500 واژه دیگر را خواهید یافت که در روزنامه‌ها، مجله‌هایی که می‌خوانید، کتاب‌ها، تلویزیون، فیلم‌ها و در مکالمه روزانه‌ با افرادی که  با آن‌ها ملاقات دارید ظاهر می‌شوند. نویسنده کتاب حاضر توسط Murray Bromberg می‌باشد که شما می‌توانید کتاب‌های 1100 لغت که باید بدانید و 601 لغت که باید برای قبولی در آزمون بدانید را نیز از همین نویسنده دانلود نمایید.

کتاب 504 لغت مطلقا ضروری شامل 42 درس است، هر درس 12 واژه جدید دارد. این واژگان ابتدا در سه متن نمونه به شما ارائه می‌شوند. سپس، کلمات جدید در یک متن خلاصه ظاهر می‌گردند. بخش انتهایی هر درس مجموعه‌ای از تمرین‌هاست که برای شما این امکان  را فرآهم می‌آورد تا لغات جدید را تمرین کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب Absolutely Essential Words این است که هر واژه جدید بارها در سرتاسر کتاب تکرار می‌شود که  این شانس را به شما می‌دهد تا بهتر با واژگان جدید آشنا شوید. بعلاوه این کناب شامل 7 بخش برای مرور کلمات می‌باشد که هر کدام شامل تمرینات چالش برانگیزی است که کمک می‌کنند تا تسلط خود بر واژگان جدید را امتحان کنید.

به تازگی تمرینات جالبی در نامه نویسی و بخش‌هایی از گفتار اضافه شده است که شما را با اساس 504 لغت ضروری آشنا خواهد کرد. در نهایت ویرایش 6‌ام این کتاب شامل لغاتی که به صورت رایج غلط نوشته می‌شوند، یک مرور به صورت جایزه، یک درس از 125 لغت سخت اما ضروری به صورت جایزه و یک بخش جدید با نام لغات پانورما است.
 

دانلود کتاب 504 لغت مطلقا ضروری:
5 تصویر برای نمونه
کتاب 504 لغت مطلقا ضروری ویرایش ششم Absolutely Essential Words 6th Edition
کتاب 504 لغت مطلقا ضروری Absolutely Essential Words 6th Edition
کتاب 504 لغت مطلقا ضروری Absolutely Essential Words
دانلود کتاب 504 لغت مطلقا ضروری ویرایش ششم Absolutely Essential Words 6th Edition
دانلود کتاب 504 لغت مطلقا ضروری Absolutely Essential Words
نظرهای کاربران
نظر: 0    منتشر شده: 0
متن:
برای ارسال وارد حساب کاربری شوید.