مطالب پربیننده
تاریخ آپدیت:    ساعت: 16:00
بازدید: 394

دانلود کتاب 1100 لغت که باید بدانید Words You Need to Know 6th Edition

کتاب 1100 لغت که باید بدانید Words You Need to Know 6th Edition
ویژگی‌های فایل
عنوان: دانلود کتاب 1100 لغت که باید بدانید Words You Need to Know 6th Edition
عنوان انگلیسی: Words You Need to Know 1100
لهجه: امریکن
سطح: متوسط، پیشرفته
ناشر: Barron's
نوع فایل: PDF
حجم فایل: 13 مگابایت
تعداد صفحات: 688

مطالعه زبان انگلیسی در سراسر جهان گسترش یافته است و همه دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان درک کرده‌اند که تسلط بر این زبان به تسلط بر درک واژگان بستگی دارد. این همان موضوعی است که کتاب Words You Need to Know 1100 در پنج نسخه ابتدایی خود روی آن تاکید کرد و در نسخه ششم نیز آن را ادامه می‌دهد. کتاب 1100 لغت توسط Murray Bromberg نوشته شده و شما می‌توانید کتاب‌های 504 لغت مطلقا ضروری که باید بدانید و 601 لغت که باید برای قبولی در آزمون بدانید را نیز از همین نویسنده دانلود کنید.

در کتاب 1100 لغت که باید بدانید، شما در چهار روز ابتدایی هفته روزی پنج لغت جدید می‌آموزید. در هر درس ابتدا این لغات به همراه تلفظ می‌آیند و سپس واژگان جدید در یک متن به عنوان ریدینگ ظاهر می‌شوند و در ادامه خواننده باید بر اساس متنی که خوانده، لغات جدید را در پنج جمله که به صورت جای خالی هستند به کار ببرد. در مرحله بعد که خواننده این واژگان جدید را دیده و از آن‌ها استفاده کرده است باید جفت مناسب را از میان این لغات جدید و تعریف‌هایشان انتخاب کند. همچنین در انتهای هر درس یک اصطلاح جدید آمده است.

روز پنجم از کناب 1100 لغت شاامل چندین بخش برای مرور لغات چهار روز قبل می‌باشد. ابتدا باید 20 لغت و چهار اصطلاحی که در چهار روز قبل یاد گرفتید را با معانی متناظرشان مطابقت دهید. بخش بعدی شامل ده جمله می‌باشد که در میان هر جمله باید از بین دو واژه‌ای که به تازگی آموخته‌اید یکی را انتخاب نمایید. به علاوه این بخش شامل چهار جمله دیگر است که به مرور اصطلاحات جدیدی که یاد گرفته‌اید کمک می‌کند. در بخش آخر باید یک داستان کوتاه بخوانید که شامل چند جای خالی است و برای هرکدام از آن‌ها یک سرنخ داده شده است تا به شما کمک که این لغت مربوط به کدام روز است.
 

دانلود کتاب 1100 لغت که باید بدانید:
نظرهای کاربران
نظر: 0    منتشر شده: 0
متن:
برای ارسال وارد حساب کاربری شوید.