مطالب پربیننده
تاریخ انتشار:    ساعت: 10:30
بازدید: 293

دانلود کتاب گرامر ریموند مورفی English Grammar in Use

دانلود کتاب گرامر ریموند مورفی English Grammar in Use
ویژگی‌های فایل
عنوان: دانلود کتاب گرامر ریموند مورفی English Grammar in Use
عنوان انگلیسی: English Grammar in Use by Raymond Murphy
لهجه: امریکن
سطح: متوسط
نوع فایل: PDF
حجم فایل: 6 مگابایت
تعداد صفحات: 394

هدف از نگارش کتاب گرامر ریموند مورفی کمک به زبان آموزانی است که در بخش گرامر زبان انگلیسی نیاز به راهنمایی دارند. کتاب English Grammar in Use به گونه‌ای نوشته شده است که شما هیچ نیازی به مدرس نخواهید داشت. کتابGrammar in Use به توضیح نکات گرامری زیادی پرداخته است و در این کتاب برای هر یک از آن‌ها چندین تمرین‌‌ وجود دارد.

کتاب گرامر ریموند مورفی برای زبان آموزانی مناسب می‌باشد که در دارای سطح متوسطی از زبان انگلیسی هستند. تمرکز کتاب English Grammar in Use روی آن بخش از ساختارهای گرامری قرار دارد که زبان آموزان با سطح متوسط می‌خواهند آن‌ها را به کار بگیرند، اما اغلب برایشان دشوار است. بعلاوه کتاب Grammar in Use برای بعضی از زبان آموزان که در سطح پیشرفته قرار می‌گیرند و احساس می‌کنند که در بخش گرامری مشکل دارند نیز مفید خواهد بود. این کتاب برای زبان آموزان با سطح مقدماتی مناسب نخواهد بود. 

کتاب English Grammar in Use دارای 145 بخش است که هرکدام از این بخش‌ها روی یک نکته گرامری خاص متمرکز هستند. برخی از مسائل در بیش از یک بخش پوشش داده می‌شوند برای نمونه می‌توان به موارد استفاده از حرف تعریف the اشاره کرد. هر بخش از کتاب Grammar in Use شامل دو صفحه می‌شود. صفحه سمت چپ شامل توضیح و مثال‌ها می‌باشد و صفحه سمت راست مخصوص تمرین است. بعلاوه شما می‌توانید در انتهای کتاب کلیدهای جواب این تمرین‌ها را مشاهده کنید. همچنین در انتهای کتاب چندین پیوست آمده است که شامل لیست افعال بی قاعده، خلاصه‌ای از شکل فعل‌ها، املا و انگلیسی آمریکایی می‌باشد.

بخش‌های کتاب Grammar in Use  به ترتیب دشواری مرتب نشده‌اند، بنابراین این قصد وجود ندارد که شما به مطالعه این کتاب از ابتدا تا به انتها بپردازید. هر زبان آموز مشکل متفاوتی در بخشی از گرامر دارد و بنابراین بهتر است از همان بخش که در آن مشکل دارد شروع به یادگیری کند.

دانلود ویرایش پنجم کتاب گرامر ریموند مورفی English Grammar in Use:
5 تصویر برای نمونه
کتاب گرامر ریموند مورفی English Grammar in Use
دانلود کتاب گرامر English Grammar in Use
دانلود کتاب ریموند مورفی English Grammar in Use
دانلود کتاب English Grammar in Use
کتاب English Grammar in Use
نظرهای کاربران
نظر: 0    منتشر شده: 0
متن:
برای ارسال وارد حساب کاربری شوید.