مطالب پربیننده
تاریخ انتشار:    ساعت: 02:30
بازدید: 290

دانلود اپلیکیشن 500 English Conversation 6.0

دانلود اپلیکیشن English Conversation 6.0
ویژگی‌های فایل
عنوان: دانلود اپلیکیشن 500 English Conversation 6.0
عنوان انگلیسی: 500 English Conversation 6.0
لهجه: امریکن
سطح: مبتدی، متوسط، پیشرفته
ناشر: AT Apps Studio
نوع فایل: APK
حجم فایل: 72 مگابایت
رده‌بندی سنی: بزرگسالان

اپلیکیشن English Conversation توسط AT Apps Studio توسعه داده شده و آخرین نسخه آن، نسخه 6.0 می‌باشد. اپلیکیشن 500 مکالمه انگلیسی در دسته آموزش قرار دارد و در حال حاضر رایگان است. با استفاده از این آپ شما می‌توانید، مهارت‌های شنیدن و صحبت کردن خود را با استفاده از 500 مکالمه روزمره زبان انگلیسی بهبود ببخشد.

با 500 مکالمه روزانه انگلیسی می‌توانید خیلی راحت و موثر صحبت کردن به زبان انگلیسی را بیاموزید. درس‌های این اپلیکیشن از صدها موضوع روزمره فراهم شده‌اند که به شما کمک می‌کند تا با صحبت و تلفظ ذاتی زبان انگلیسی آشنا شوید. این برنامه روی مهارت‌های صحبت کردن، تلفظ، نحوه سوال پرسیدن و پاسخ دادن در مکالمه‌های روزانه زبان انگلیسی تاکید دارد.

اپلیکیشن 500 English Conversation یک اپلیکیشن آفلاین است و برای استفاده از آن نیازی نیست که آنلاین باشید. این موضوع کمک می‌کند تا در زمان یادگیری مکالمه‌های آن نگران کانکشن اینترنت نباشد. این اپلیکیشن طوری طراحی شده که نیاز نیست به طور مداوم و پیوسته باز باشد، شما می‌توانید دکمه پلی را بزنید و از برنامه خارج شوید و با خاموش کردن صفحه نمایش موبایل خود تمرکزتان را فقط روی شنیدن مکالمه‌ها بگذارید.

در صورتی که یک واژه انگلیسی برای شما جدید است و معنی آن را نمی‌دانید کافی است آن واژه را لمس کنید تا تعریف آن را ببینید، که به صورت انگلیسی ساده تعریف شده است، همچنین امکان باز کردن آن لغت در گوگل ترانسلیت وجود دارد حتی می‌توانید واژه را کپی کنید و در اپلیکیشن‌های دیگر آن را وارد نمایید.

دانلود اپلیکیشن English Conversation 6.0 (برای اندروید 4.0.3+):
3 تصویر برای نمونه
اولین نمونه English Conversation 6.0
دومین نمونه English Conversation 6.0
سومین نمونه English Conversation 6.0
نظرهای کاربران
نظر: 0    منتشر شده: 0
متن:
برای ارسال وارد حساب کاربری شوید.